| moraranamaria a întrebat:

sunt Anaa, am 25 de ani si am o intrebare, si mi-am facut niste analize la un aparat adus din America as dori sa stiu cat de bun este acel aparat, mi-a spus multe, si atunci eu sunt foarte bolnava am intre 10 si 15 diagnosticuri[ analizele sunt facute la un aparat unde trebuie sa iti pui mainile si picioarele pe o placuta][rezonanta, cred ca se numeste nu stiu], multi au spus ca nu este bun... d-voastra ce spune-t?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu cred in aceste aparate de biorezonanta. Demonstratiile principiului de functionare nu mi se par stiintifice.

| EUSIATIT a răspuns:

M ai sp[eriat]pai atunci cu aparatul de care sp trebuie sa ma asez in cosciug singura... da detalii despre acest aparat//opk

| deeea28 a răspuns:

Nu stiu de ce aparat ne zici tu si nici nu stii cum se cheama. Si nici diagnosticul nu il stii, macar ca idee sa ne zici ce ti s-a gasit in mare. Sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Organismul este complex, trebuie sa citeasca un medic rezultatele singura nu te descurci, pot sa insemne unul si acelasi diagnostic.Scrie-mi in particular si poate le deslusesc cumva.