| Alyofficiall a întrebat:

De 10 ani lui mama i se umfla mainile si picioarele a fost la medic analize facute, a fost si la endocrinologie toate analizele in limite normale .......totusi i se umfla mainile si picioarele unde a trebuit sa se adreseze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Probleme cu rinichii, tensiunea arteriala.
Retentie de apa in organism.
Sa mearga la medic.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Un consult cardiac si ecografie venoasa, eventual un RMN

| giony54 a răspuns:

Sa mearga la un aparat de biorezonata si o sa afle cauza bolii si tratamentul.Incearca la doamna Lulache langa biserica Enei in Bucuresti.

| Gekkō a răspuns:

Poate fi pe bază reumatică...
Şi mami are ceva de genul, i se umflă degetele de la mână şi se fac tari, de multe ori o doare, dar a fost la medic şi are reumă de mult timp.
Nu prea ştiu ce să zic, depinde ce simptome are...

| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Poate să i se umfle picioarele şi de la oboseală. happy

| Dragos_Don_1992 a răspuns:

Pai poate are ceva la rinichi spune-i sa isi faca si acolo niste analize

| Daniela_Calin_1966 a răspuns:

Homeopat...