| AriaMontgomery a întrebat:

sunt anemica si mama vrea sa imi faca analize de sange. Insa eu sunt infectata cu hpv este posibil sa se vada la analize ca am hpv? va rog astept raspuns urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Infecţia cu HPV nu apare la analizele sanguine!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,iese la analize acest lucru din pacate.
Te pup!

| VyrusEleven a răspuns:

Nu se poate vedea. Hiv-ul se poate detecta numai prin teste specifice, asa ca stai linistita. Oricum cred ca ar trebui sa iei tratament. In ziua de azi exista tratamente foarte bune pentru HIV. Sper ca am raspuns la intrebarea ta. Bafta

| Kariin a răspuns:

Buna!
Cred ca da. sad

| 122344 a răspuns:

Buna. Este foarte posibil sa se vada ca ai acest virus. Incearca sa cauti niste sfaturi pe net cum poti scapa de anemie. Sunt multe ceaiuri care te-ar putea ajuta. Si de virus ai putea scapa. mult succes.

| iMagicDreams a răspuns:

Din cate stiu eu... Cred ca da.