| Bubuu a întrebat:

Maine dim la analize imi ia sange. E posibil sa se vada ca nu mai sunt virgina?

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu,nu are cum sa afle, din astfel de analize se afla grupa sangvina sau parametrii (nu mi-a venit alt cuvant) sangelui

| vlaaddd a răspuns:

Sper din tot sufletul sa afle ai tai ca tare as vrea sa iti inroseasca ceafa love struck

| soraluisatan a răspuns:

Nu,nu este, poti sta linistita.Decat un ginecolog poate spune si observa asta.

| Hinata a răspuns:

Nu n-are legatura numai daca sar uita la fata locului nu te ingijora. funda

| ovidiu97 a răspuns:

Pai cand iti ia sangele nu cred ca are cum
si cred ca primesti mai multe raspunsurii la categoria stinta