| RebbeSKhon a întrebat:

TPU, ajutor! Mama mea vrea sa ma duca la analize de sange sa vada daca sunt sanatoasa! da eu nu vreau sa ma duc la analize! Mi-e frica crying! plzng toata ziua de frica! ce ma fac? ( Fundita )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti face griji crede-ma. In primul rand lucrul asta e pentru binele tau si in al 2lea rand stai calma si eu imi faceam griji dar tot ce trebuie sa faci este sa nu te uiti la ce face ala care iti ia sangele si nu o sa te doara deloc eu chiar nu am simtit nimic ma miram ca a terminat. Asa ca te rog eu frumos fi curajoasa si mergi nu o sa te doara nici un pic :*:*:*:*

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu faci nimic. Analizele nu dor (e doar o mica jena care trece intr-o clipa si atat de redusa incat nici nu merita amintita), nu iti pun viata in pericol, nu iti fac nici un rau. Nu ai absolut nici un motiv sa-ti fie frica. Ai sa vezi ca dupa ce vei afla ca esti sanatoasa vei fi foarte bucuroasa ca ti-ai facut analizele.