| A0n1mUL a întrebat:

Buna sunt baiat am 15 ani si de cativa ani mi-a aparut un nod sau nu stiu cum sa i spun in sfracul drept in interior este desutl de mare.
cum e sfarcul in forma rotunda eu am jumatate de cerc tare partea de sus si cea de jos moale.
ma doare putin cand o ating.
ce as putea sa patesc o sa-mi treaca?
fac cancer?crying
astept raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cosmin1992 a răspuns:

Poate fi ca te-a piscat ceva, sau poate iti iese un cos, ori un fir de par crescut sub piele (se poate intampla). Sfatul meu e sa te duci la doctoru de familie fara nici o jena si sa ii prezinti problema. Confidentialitatea e garantata.