| Barbaraitaly a întrebat:

Buna sunt Barbara am 38 de ani sunt casatorita in Italia si am o problema cam mare. Am decis de catva timp sa avem un copil cu sotul, dar el cu fosta lui a avut o experienta in trecut care l-a marcat pana azi el vrea copil dar cand "se termina " se fereste banuiesc ca stiti la ce ma gandesc nu stiu cum sa fac. Il iubesc si nu vreau sa il stresez dar e timpul sa fac un copil la varsta asta. El daca continua asa nu se alege nimic din visele noastre rugamintea mea la voi e: dati-mi un sfat cum sa raman insarcinata daca el continua asa? nu mai stiu ce sa fac credeti-ma m-am gandit si la prostii zilele astea dar vreau un sfat de la cineva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Onio a răspuns:

Parerea mea este ca im momentul actului sexual, in cazul tau ar trebui sa preiei controlul asupra actului in sine si sa folosesti o pozitie in care detii controlul in asa fel incat sotul tau sa nu se poata retrage de la finalizare (orgasm/ejaculare). Recomand o pozitie in care tu sa stai deasupra, el intins pe spate, si chiar dintr-o joaca poti sa ii legi mainile cu niste esarfe sau catuse de pat. Bafta la bebe happy.