| smitheson a întrebat:

Buna,sunt barbat, 22 de ani
in urma cu o saptamana a trebui sa fac un drum de 2 ore cu autobuzul,trebuia sa urinez dar nu a oprit,deci a trebuit sa ma tin, in ultimele 40 de minute devenind chiar dureros. Dar nu asta e problema,am ajuns cu bine si am mers la baie,nici un incident rusinoshee hee
problema e ca de atunci merg noaptea des la baie, cam la 2 ore. nu am dureri,nu urinez inchis la culoare,aproape transparent cateodata, are presiune. Nu beau mai multa apa decat inainte.
a mai avut cineva aceasta problema si cum a rezolvat-o?
multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am patit asa doar am tinut odata 2 ore nu mai puteam si pana la urma am ajuns acasa si acum facut da ca tie ti s-a intamplat asta ai grija bea mai multa apa si inainte de a pleca undeva du-te la baie si fa acolo cat poti ca dupa aia sa nu te scape oriunde te-ai duce.Pa pa happy