| Elenageo2324 a întrebat:

Bună! Sunt curioasa cu schizofrenie hebefrenica se poate pensiona? Sau doar cu cea paranoida?
Eu ma gandesc ca se poate pensiona cu toate tipurile dar nu stiu sigur.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul sigur ti-l poate da doar medicul specialist care te trateaza si apoi comisia medicala la care te va trimite.
Nu cred ca vreun utilizator de aici iti poate da un raspuns sigur si corect.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se poate cu toate tipurile.