| unvisalbnegru a întrebat:

Sunt fata am 18 ani, 166cm si 50 kg... Vreau sa ma ingras si ma ma gandeam sa iau BIOMED 6. e bun de ceva? Daca sunteti din Bacau stiti cumva de unde il pot cumpara?

Ce alt produs pentru ingrasare mai stiti care sa dea rezultate vizibile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Esti nebuna nuh?laughing) ce ai sa te ingrasi?
Eu cred ca ti sta bine asa, sincer la inaltimea ta nu ti ar sta bine grasa wtf?

| unvisalbnegru explică (pentru Sn1p3r):

Dar nici chiar asa slaba crede-ma...

| Sn1p3r a răspuns (pentru unvisalbnegru):

Si cate kg ai vrea sa pui?

| unvisalbnegru explică (pentru Sn1p3r):

Vreo 5-8

| Deasonyka a răspuns:

De la junior