| unvisalbnegru a întrebat:

Sunt fata am 18 ani, 166cm si 50 kg... Vreau sa ma ingras si ma ma gandeam sa iau BIOMED 6. e bun de ceva? Daca sunteti din Bacau stiti cumva de unde il pot cumpara?
Ce alt produs pentru ingrasare mai stiti care sa dea rezultate vizibile?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Bună şi eu sunt fată şi am exact aceleşi kg şi aceiaşi înălţime ca tine doar că eu am 12 anihee hee
Dar cel mai bine ar fi să nu iei ceva pastile, poate doar să mănânci după ora 6 şi mai multă carne, mai multe mese pe zi poate chiar fast food.

| unvisalbnegru explică (pentru 愛日本):

Pai nu am pofta de mancare...mananc foarte putin

| IngerAlb a răspuns:

Da este bun, sa stii.L-am incercat eu.Dar trebuie sa iei pastile in fiecare zi, vreo 2-3, dupa sau inainte de masa.Sa stii ca atunci cand se termina luna, iei pauza de 4 zile si reiei. Sper ca te-am putut ajuta.

| roxanarooxy a răspuns:

Mai bine zi-mi mie unul de slabire...

| unvisalbnegru explică (pentru roxanarooxy):

Capsula de slabit...o gasesti la framacie...da rezultate