| larisa_2667 a întrebat:

sunt ff ingrijorata deoarece in partea intima mi-a aparut o umflatura intr'o singura parte si nu stiu de la ce. am asteptat mai mult timp ca sa treaca dar nici o sansa. e normal? ajutati-ma ma rogg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e normal. Trebuie sa te vada un doctor. poate fi un chist de glanda Bartholin, de exemplu.

| katy a răspuns:

Asa am patit si eu pe o labie, insa mi-a trecut in 3 zile de la sine si nici eu nu stiu de la ce aparuse

| Epurean a răspuns:

Fii putin mai explicita,unde exact ti-a aparut umflatura,cat e de mare,in ce parte,ai dureri,te jeneaza, te mananca, etc?

| claudia01 a răspuns:

Consulta un medic cat mai curand!

| ph4n7om a răspuns:

Mai bine ai consulta un doctor