| Sebi00 a întrebat:

TPU am o intrebare...care ma ingrijoreaza big grin am intr'o parte la tampla acolo la coltul capului...parca mi-a cazut parul, adica mna nu stiu cum sa ziclaughing si pe partea cealalta nu am thinking mi'e normal ce credeti ca este?

5 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Simplu: chelesti. Oricat de tanar ai fii poti cheli de la stres..si eu am asa ceva
am incercat multe creme/sampoane de crestere a parului..nu am reusit
prea multe...doar cu sticlutele de la vichy happy
recomand.

| Sebi00 explică (pentru TreiSurori):

Ce sticlute de la vichy?

| restroccck a răspuns:

S-ar putea sa chelesti de la stres big grin

| Ellzzz a răspuns:

Poate sa iti cada si din cauza unei lovituri. Dar daca nu te-ai lovit, inseamna ca apare chelia sad.

Răspuns utilizator avertizat