| Nextone a întrebat:

Sunt in perioada examenelor si am decis sa iau pentru prima data Lecitina.As vrea sa stiu daca da ceva rezultate? Cum va simtiti de la ea? Eu iau Lecitina de soia.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Din punctul meu de vedere e apa de ploaie, daca nu inveti degeaba ai memoria mai buna ca tot nu ai ce sa tii minte. Si daca inveti, nu mai nevoie de tot felul de suplimente.

| NicolasG a răspuns:

Oricum e ffff sanatos
noi o folosim la salate, uneori doar ceapa taiata felii peste care se adauga lecitina
efecte negative sigur n-are

| Voinescu_Sorin_1990 a răspuns:

Am luat eu dar nu imi mai amintesc cum era...big grin