| 5Ioana23 a întrebat:

Bună, sunt noua in aceasta comunitate si as vrea sa ma sfătuiți in privința unei probleme.
Acum câteva săptămâni am avut niște dureri sub burta si am fost la doctorul de familie care m-a suspectat de o apendicita. Am fost trimisa la spital unde mi s-a spus ca de fapt ar fi o răceală la ovare. Am primit un tratament de 10 zile si nu am mai avut nicio durere după tratament.
Dar de ieri tot am o durere intensa sub burta, in special in partea stânga. Simt ca ma trage in jos durerea.
Ce credeți ca ar putea fi si ce as putea sa mai fac?
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Roxana19928 a răspuns:

Ce medicamente ti-a dat? Esti in perioada dintre ciclurile menstruale?

| 5Ioana23 explică (pentru Roxana19928):

Mi-a dat doar paracetamol si sa beau ceaiuri

| Roxana19928 a răspuns (pentru 5Ioana23):

Cicul menstrual cand trebuie sa inceapa? E neregulat?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu cumva ești în perioada menstruației?

| 5Ioana23 explică (pentru Andreeush):

Nu, mi-a si întârziat menstruația