| StayStrong198 a întrebat:

Sunt o fata de 12 ani si am inaltimea de 1.67. Ma intrebat daca la aceasta varsta este normal sa am 54 de kilograme. Raspunsuri va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Nu este normalrolling on the floor. este foarte normal!, avand in vedere inaltimea ta.sa nu te puna dracii sa te apuci de mai stiu eu ce cura de slabire ca faci o prostie de care iti vei da seama peste vreo 6-7 ani.

1 răspuns:
| ClaudiaDia a răspuns:

Nu chiar e bine dar esti si inalta. deci te mai ajuta. incearca sa slabesti. sper ca te-am ajutat funda?happy