| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva cafeaua verde? eu in general nu brau cafea,dar am citit ca ar fi mai eficienta in procesul de detoxifiere decat ceaiul verde.
Am avut o perioada mai dificila si atunci cand sunt stresata mananc mult,asa ca acum vreau sa slabesc,si desi stiu ca nu e bine sa fac asta intr-o perioada scurta de timp, chiar trebuie sa o fac in 3 sapt(4-5 kg).
Nu imi spuneti ca trebuie sa tin regim si sa fac sport ca stiu asta deja.
Voi renunta la paine si la mancarea nesanatoasa, nu voi mai manca seara si voi merge la kangoo jumps de 3 ori pe saptamana si ma gandeam ca daca beau cafea verde rezultatele se vor vedea mai repede.
Deci,a incercat cineva,are efecte aceasta cafea,ce parere aveti, merita sa dau banii pe asa cv? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Holy2010 a răspuns:

Daca nu iti place decat ceaiul de fructe si nu apreciezi ceaiurile verzi nu o sa-ti placa. Nu are gust de cafea! Cat despre eficienta...La fel ca ceaiul verde.

1 răspuns:
| aligru a răspuns:

Eu am baut cafea verde de la Shazili. E ok la gust, fata de alt brand. Asta m-a ajutat ca e sub forma de pliculete si mi-e usor sa o beau oriunde. Citeste aici mai multe: http://ms-bear.blogspot.ro/......azili.html