| boris255 a întrebat:

Buna TPU.
Acum 2 saptamani m-a durut gatul foarte tare si am luat Zinnat 500. Peste cateva zile au inceput sa ma intepe palmele o data la ceva timp, un fel de furnicaturi, adica parestezie. Dupa cateva zile mi-au trecut. Acum iarasi am acelasi lucru.
Ce ar putea fi? Ar trebui sa ma duc la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| tintareco a răspuns:

Da,ar trebui, pentru că, parestezia nu e de la Zinat, consultă un neurolog.