| justmystyle a întrebat:

TPU! Acum 2 zile am mancat mamaliga cu branza 1 farfurie, 1 farfurie si jumatate de pilaf si clatite. In dimineata urmatoare imi venea sa vomit,am vomat. Am mers la scoala unde am mancat o patratica de ciocolata, 1 biscuite si 1 covrigel. Dupa 2 ore am vomat. Azi, ma simt perfect, doar ca burta mea "chioraie", nu sunt constipata si nu am mai vomat de ieri dimineata. Am uitat sa specific ca am avut si putina febra, 36.8. Nu ma doare piciorul. Este posibil sa am apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Nu, nu pare a fi apendicita. Cel mai probabil ai facut toxiinfectie alimentara. Mananca sanatos, fara dulciuri, prajeli si bea multa apa plata ca sa-ti revii. Multa sanatate!

| justmystyle explică (pentru Anna121):

Multumesc pentru raspuns! Apreciez! Daca nu vor mai fi alte raspunsuri iti dau fundita! kiss

| Anna121 a răspuns (pentru justmystyle):

Cu placere happy