| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Acum cateva zile mi s-a intamplat ceva ciudat. M-am culcat de amiaza, iar cand m-am trezit nu era nimeni si usa era deschisa.Stiam ca sora mea trebuia sa plece, care in momentul adormirii era in casa.Cand a venit am intrebat-o de ce n-a deschis usa si ea a zis ca m-a trezit si ca m-a intrebat daca ma inchide in casa sau inchid eu usa si eu am zis ca o inchid eu. Dupa spusele ei m-am ridicat in fund si aveam un comportament normal, nu de somnambula.Si stie cum este deoarece chiar ea este somnambula si ii explicam cum vorbea si ce spunea, deci...Eu nu imi amintesc nimic.
Ce sa fie? Din cauza oboselii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Erai obosita! Iar trezirea ta nu a fost totala!

| ZoeyMe a răspuns:

As vrea sa precizez ca noaptea parac imi incepe un vis, fiind in starea de veghe, iar apoi continua cand dorm.Cateodata imi dau seama de acel,,vis'',ca sunt treaza si nu stiu cum mi-au venit imaginile in minte. Odata ma uitam la televizor, insa secventele de la televizor erau de fapt un vis, iar sora mea s-a miscat si mi-am dat seama ca televizorul era inchis.

| anonim_4396 explică (pentru ZoeyMe):

Ei, asta e chiar ciudat.

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Mi se intampla des.si nu e cv anormal...e normal.nu te-ai trezit bine.sau mi se mai intampla imd dupa ce ma trezesc sa fac cv inconstient si sa imi dau seama dupa cateva secunde.ma mai trezeam noaptea de ex dar a doua zi nu imi aminteam

| passenger a răspuns:

E normal,stai linistita!
Si mie mi s-a intamplat odata cand eram cu mama acasa, noi stam la apartament si era seara. Eu m-am trezit din somn si am inceput sa trag de usa de la intrare si ziceam "Vreau sa merg la Anaaa!" (Ana e o prietena) laughing Asta mi-a spus mama, iar eu nu-mi aduc aminte nimic!

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Si mie mi se mai intampla! Atunci cand sunt fff obosita.

| Raraa a răspuns:

Posibil.

| Drunkk a răspuns:

Te transformi laughing in strigoi rolling on the floor))))