| Aanndrreeii a întrebat:

Bună TPU!
Acum o săptămână în urmă am racit destul de tare și am făcut sinuzita.
Problema este ca mi s-a infundat o ureche când am racit si acum răceala aproape a trecut de tot, dar urechea nu s-a desfundat!
Mă duceam de mult la ORL dar nu sunt în țară. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut otita nu sinuzita. In alta tara nu sunt medici ORL-isti? Pana ajungi in tara poti face o infectie severa. mergi la farmacie acolo sa-ti dea ceva.