| Pissicuta a întrebat:

Am rupt un scaun la scoala de unde as cumpara unul?

11 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Depinde de model!
Daca e facut dupa un anumit tipar doar facut la comanda sau la firma care a facut mobilierul scolii(trebuie sa mai aiba ei ceva de rezarva).

Daca nu te descurci, cu acordul diractorului, cere un scaun drept model si mergi la o firma de comanda mobila sau la un tamplar priceput.
Succes thumbs up

| Ibrahimovic a răspuns:

Si ce daca l-ai rupt... zici ca nu tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din magazin?!?

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Depinde de model...cauta prin oras sau de unde esti

| anoonym a răspuns:

De la dedeman! sau daca nu dai comanda! funda?

| americanu00334567 a răspuns:

De la SELGROS sunt foarte multe si bune.A si apropo... SERIOS?!? un scaun nu puteai si tu o vaza? oricum noroc big grin

| DdDdde a răspuns:

De la ikea sau de la un magazin de mobila

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Sfatul meu? zii ca nu cumperi nimic.ca nu sunt cumparate de ei..eu unu asa faceam..asta depinde in ce clasa esti

| Gangaster a răspuns:

Incearca sa comanzi unul acolo il face la fell cum e ala de la scoala de la tine tongue

| Cristi109 a răspuns:

De la Dedeman laughing Fund(a) laughing?