| anonim_4396 a întrebat:

Acum un an m-am indragostit nebuneste de un baiat. Dar lui niciodata nu i-a pasat. Chiar si acum il iubesc! Niciodata nu am mai simtit ce simt pentru el. Din aceasta cauza vreau sa0mi tai venele! Ce se intampla daca mi le tai? Voi muri? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lexi888 a răspuns:

Si crezi ca rezolvi ceva daca mori? tu mori el își găsește pe una si gata.

15 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Cui pe cui se scoate, daca vrei sa uiti persoana care te-a ranit sentimental, iesi cu altii si poate te indragostesti de unul mai bun, nu s-a sfarsit lumea cu acel baiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mori. Dar la cat de proasta esti, nu se supara nimeni. Cat ai, 14 ani? Geez!

| Lexi888 a răspuns:

Esti nebuna.din aceasta cauza sunt nevoit sa te raportez si sa vina poliția peste tine, normal ca mori.

| qpFrancii a răspuns (pentru Lexi888):

Ce e cu politia thinking

| Lexi888 a răspuns (pentru qpFrancii):

Cum adica ce e? vine poliția peste tine si te duce la nebuni.cum adica zici pe net ca vrei sati tai venele.esti sinucigașă?

| qpFrancii a răspuns (pentru Lexi888):

Nuu. dar n.ai cum sa intelegi. Atunci cand simti ceva, indiferent de ce e simti ca esti in stare sa faci orice pentru acel cineva.

| qpFrancii a răspuns (pentru Lexi888):

Si da ai dreptate. sunt nebuna. Nu merita!

| Lexi888 a răspuns (pentru qpFrancii):

Si crezi ca rezolvi ceva daca mori? tu mori el își găsește pe una si gata.

| Blackyuu a răspuns:

Deci tu ai pus intrebarea si ceilalti ti-au raspuns de ce comentezi ca o proasta la ei? Daca tot faci atatea fite fa ce vrei mori linistita, el nici nu o sa isi dea seama ca tu mori pentru el si nici nu o sa il intereseze. Asa ca stai linistita nici un baiat nu merita. [scuzati-ma baietii ]

| zHeArTz a răspuns (pentru Blackyuu):

Imi place cum gandesti laughing.

| Blackyuu a răspuns (pentru zHeArTz):

blushing

| zHeArTz a răspuns:

N'ai tupeu happy Decat sa traiesti cu o asa gandire mai bine mori! Auzi... sa te sinucizi pentru un baiat straight face. Sa te intreb ceva... crezi ca pe pamant exista doar acel baiat?

| Sadic a răspuns:

Wow.opreştete! Nu este o idee bună..chiar ai putea muri. Înceracă să vorbeşti cu cineva apropiat, daca nu poti sa-mi trimiti un mesaj pe privat, iti pot da niste sfaturi happy

| bunelutu a răspuns:

Nu este nevoie sa iti tai venele NU REZOLVI NIMIC inta in vorba cu el pe situri de socializare, glumeste, intreaba-l diverse
cand te intalnesti cu el fi si tu mai machiata imbracata mai provocator
capteazai atentia.Si il vei castiga
garantat.

| FightForYourself a răspuns:

Ma fetito trezeste-te du-te spalate pe fata si dati 2 palme! Cum mama dracului sa te gandesti sa iti tai venele esti sinucigasa? Cum adica daca vei muri? Normal ca vei muri din cauza hemoragiei! Uital sau spune-i ce simti! Dar sa nu mai gandesti niciodata asa! Si eu am trecut prin ce ai trecut tu dar eu nu am putut niciodata sa ii spun ce simt fetei pe cale o iubesc din cauza ca nu am avut curaj.Si stai linistita ca nu e sfarsitul are balta peste!

| qpFrancii a răspuns:

Multumesc tuturor! Mi-ati deschis ochii!