| Grumpy123 a întrebat:

Acuma cateva zile am suferit un accident la cap, iar am mers la spital m-au cusut. Cand m-au cusut m-a durut putin mai mult.Iar peste 7 zile trebuie sa merg iar sa imi scoata atele.Osa ma doara? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un mic disconfort, nu durere. Îți scoate firele de suturație, nu ațele.
Sănătate!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Puțin. Nu e cine știe ce durere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O să te doară puţin, nu-i mare lucru, supravieţuieşti!
Te pup!

| andrei1121 a răspuns:

Normal ca da dar stai cal mai bine durere la cap decat durere la masea iti spun eu sad

| alinutz33311 a răspuns:

O sa te doara putin dar iti trece. Sanatate!

| Green2OI3 a răspuns:

Poi nu o sa te doara..Doar putin.