| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutor.Mi-a cazzut plomba azi si trebuie sa merg la dentistcrying E plomba provizorie.Am avut vreun an probleme cu 2 masele si la una a trebuit sa-mi scoata nervu si sa-mi puna plomba de fier si la alta a zis dupa ce mi-o sapat-o de mi-o luat-o naiba ca imi pune plomba provizorie ca sa incerce sa-mi salveze cumva nervu.Eu nu am mai mers dupa mult timp ca plomba tot acolo a fost da de cateva zile a inceput sa se sparga si sa pice cat mai multe bucati si acu mi-o cazut toata si mi-e tare frica ca o sa ma doaracrying( doar data trecuta cand mi-o scos nervu m-o durut ca naiba si nu stiu acum ce o sa-mi faca va rog un sfat ceva..eu stiu..am pus guma pe masea ca sa fie cat de cat astupata ca na e gaura gaura in easad

3 răspunsuri:
| xBlindBeauty a răspuns:

Du-te la dentist, o sa-ti puna spray si o sa te doara foarte putin cu guma nu rezolvi nimic

| sbafbsvlisach a răspuns (pentru xBlindBeauty):

Crezi ca o sa-mi scoata nervul? ca ma gandesc sa ma programez pe saptamana viitoare luni are ceva, nu stii?crying

| xBlindBeauty a răspuns (pentru sbafbsvlisach):

Probabil ca-l scoate dar stai linistita mai bine sa-l scoata ca daca iti cade plomba iar no sa te mai doara :*