| DanyXhell a întrebat:

Buna TPU... ajutati-ma si pe mine cu o problema.

De o saptamana ma mananca penisul foarte tare, am niste mancarimi foarte insuportabile, mai ales seara.
Capul penisului si pielea este rosie, mai mult ma mananca pielea de sus.
Ajutati-ma si pe mine sa scap de problema asta ca nu mai suport, si mi-e si frica sa nu fie ceva grav!

Fundita!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai cel mai probabil o candidoza. Nu e grav daca te tratezi urgent, fiecare zi care trece agraveaza problema. Mergi urgent la un medic dermato-venerolog pentru tratament de specialitate

| IMC90 a răspuns:

1) Ai fost la femei?
2) Exista usturimi cand mergi la baie?
3) O secretie ceva ai observat?
4) La urolog ai fost?

| SaveTheNature a răspuns:

Penisul se spala in fiecare zi( deci ai grija cu igniena).Si sub pielea preputului spala binehappy
Ai girja sa nu schimbi partenerele (deci asta tu stii cate ai schimbat)
Daca ai si bubite, sau mancarimile sunt insotite de durere sau de sangerari mergi la medic.
Igiena e pe primul loc!

| superdorex a răspuns:

Uite citeste ceva aici:
http://www.sfatulmedicului.ro/......la-barbati
bafta.