| andreutzuandrei a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor in legatura cu o problema mai delicata. "Sufar" si eu de 3 probleme ca sa zic asa. Problemele au legatura cu fimoza.Ei bine prima problema ar fi usturimea capului penisului. Usturimea asta o am de cand eram eu mic. A doua problema este ca "ata" penisului nu stiu daca am zis bine este foarte groasa si pielea nu se intinde perfect asa cum ar trebui. Nu stiu daca m-am exprimat corect asa ca iertati-ma. In stare fleasca penisul mi se decaloteaza perfect fara nici o problema, dar am aceasta problema cu usturimea. Deci nu sunt sigur daca am fimoza sau nu. In erectie penisul se decaloteaza foarte greu. Cand ating cu mana pe capul penisului ma ustura foarte tare. De un contact sexual am avut parte anul trecut ( acum am 17 ani ) a fost primul meu contact sexual, iar de durut m-a durut foarte tare capul penisului la inceput, iar apoi dupa contact cam o saptamana penisul a stat mai mult in erectie si simteam un anumit discomfort nu stiu cum sa va explic. Ajutati-ma va rog frumos in rezolvarea problemelor. Probleme acestea au devenit un stres pentru mine sad. De doctori imi este foarte frica, iar mai tarziu aceste probleme o sa ma afecteze in viata mea sexuala. De circumncizie nu as fi foarte incantat. Orice sfat este bine venit :*. Va multumesc

4 răspunsuri:
| FreshFresh a răspuns:

Stai linistit, sigur se gaseste vreun medic care in pauza de masa, de acolo de unde e el, Norvegia, Danemarca, Elvetia iti va raspunde tierolling on the floor))

| Em40 a răspuns:

Salut! sincer trebuie sa pleci la un control medical(vinerolog-dermatolog) cred ca penisul tau este infectat. aici nu iti vei rezolva aceata problema,, si vezi sa nu iti cumperi pastile fara ca sa te consultezi cu un dermatolog, mult succes!

| andreutzuandrei explică (pentru Em40):

Hmm nu cred ca este infectat pentru ca am o igiena foarte stricta. Si alte simptome nu am

| Em40 a răspuns (pentru andreutzuandrei):

Totusi ar trebui sa treci un control!