| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a întrebat:

am 11 ani si ma doare burta de 2 zile.am incercat ceaiuri pastile de reglare a digestiei dar nici un rezultat. durerile treceau o ora dupa reveneau. ce sa fac? fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

Cu siguranta trebuie sa iti vina.Cam peste o saptamna doua sau chiar o luna. Ceva de genu am patit eu si peste 1 luna mi-a venit.
Acum nu stiu poate tu ai altcea spune-i mamei talehappy

3 răspunsuri:
| Iasmiine a răspuns:

Probabil trebuie sa iti vina menstruatia.

| DouaPuncteD a răspuns:

Idem AlisSewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durerile de burta pot fi provocate si de o infectie urinara, de o raceala in zona rinichilor, ai grija