| ErichBrind23 a întrebat:

Am 13 ani si acum o jum ora am inghitit aceasta arte a pixului putin roasa. https://imgur.com/gallery/EkprfmC puteti vedea in aceasta imagine la ce parte ma refer. Exista vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Stoichy a răspuns:

Daca nu e foarte ascutita ar trebui sa o elimini prin fecale. Dar mai ales ca e roasa nu o sa patesti nimic, e prea mica ca sa ti poata cauza probleme grave. Cainele meu mananca o gramada de prostii mult mai mare decat capacelu ala. Exemplu lemne, plastice si tot felul si am citit si am intrebat si la veterinar si am aflat ca nu e foarte grav in cazul lui, trebuie sa fim mai atenti. Bea 2 pahare de apa si culcate iar daca te doare burta mergi la doctoru de familie dar nu e obligatoriu. Toti am inghitit cate ceva din greseala, ca atunci cand mananci porumb si iese pe partea cealalta neatins? Multa Sanatate

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E destul de mica. O elimini când faci treaba mare.

| JicaContra a răspuns:

O sa devii zombie... CLAR rolling on the floor
ce balarii faci tu la 13 ani la 3 noaptea... treaz?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pic de plastic în corp face mereu bine, am auzit ca sintetizezi mai bine vitamina b12 avand în sange plastic.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| DaielDanielas156 a răspuns:

Da fa, o să mori

| Stoichy a răspuns (pentru DaielDanielas156):

Un raspuns foarte inteligent, nu inteleg de ce esti pe platforma asta? Aici ar trebui ca oamenii sa se ajute intre ei. Lipsa de respect