| Viorel66666544 a întrebat:

Am 14 ani si am o problema.
Cred ca am o fisura anala. Mi-am introbus o coada de bic in anus si acum simt niste dureri arzatoare si cand stau pe scaun. Ce sa fac? Se poate vindeca acasa? Nu vreau sa afle mama sau cineva. Sunt disperat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ryss a răspuns:

Nu ai avut ce să faci cu coada aia şi ai recurs la anus?
Acum serios, nu ai avut ce face?
Du-te la doctor, altfel nu ai ce.