| yahqhqhhajioop1l a întrebat:

am 14 ani, si de 2-3 zile am niste stări proaste, adică ma trezesc amețit, obosit(desi am dormit mai bine de 8 ore) ma întins des, casa abundent,ma doare totul în corp si capul,in timpul zilei nu simt asta, mi se ameliorează simptomele,dar seara si dimineata ma simt foarte rău, amețit si imi vine sa ma culc, non stop. eu am fost cam stresat de la un timp,dar nu mi afecta somnul, nici apetitul, nimic. dormeam si mâncăm des. ce credeti ca am, nu ma pot duce la spital, e duminica, si sunt rusaliile si sunt la 60 de km distanta de județean.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Claudidi95 a răspuns:

Ai conexiune de internet sau WiFi care merge tot timpul? dacă Da încearcă să-l închizi când nu îl folosești pentru că undele în exces și statul la calculator îți ajung la creier și pot fi dăunătoare. Încearcă să ieși mai mult în natura, aer curat. asta e recomandat tuturor de fapt. O zi buna

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ai medic de familie. Sună-l!

| Tanase_Raluca_1980 a răspuns:

Cred ca ai avut o depresie