| AdrianFita a întrebat:

Buna tpu.Am 14 ani si mi-au aparut niste cosuri negre pe fata si sunt mici, nu le pot stoarce.Cum sa scap de ele? Daca primesc vreun raspuns care sa ma ajute primeste FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ArrianaM a răspuns:

E posibil să fie puncte negre. sunt creme care te ajută să scapi de ele. este o cremă la oriflame, tub albastru. încearc-owinking

4 răspunsuri:
| khwewljewew a răspuns:

Du-te la un salon de infrumusetare ceva. Nu te sfatuiesc sa ti le storci singur pentru ca s-ar putea sa nu ti le storci cum trebuie si o sa ti se umfle si o sa ai bube pe fata si nu cred ca ai vrea asta.

| JackDanielTime a răspuns:

Ceea ce ti-a aparut tie pe fata se numesc "negi". Exista niste sticlute cu niste pulverizatoare(la fel ca cele pentru nas) care te scapa de ele prin nu stiu ce metoda. FUNDAA?

| marinelaella a răspuns:

Hey! S-ar putea sa fie puncte negre, in cazul asta sunt multe creme, geluri care te ajuta sa scapi de ele.

| dyddidu a răspuns:

Poti face infuzii de musetel iar apoi ti le poti scoate deoarece iti deschide porii, sau : http://www.eva.ro/......44429.html