| jesica_5218 a întrebat:

am 14 ani jumate si am o problema, as vrea sa scap de cosuri si de punctele negre, vreau sa am un ten curat ca celelate prietene. cel mai bun raspuns si cel mai rapid primeste fundita:*

3 răspunsuri:
| FFAP a răspuns:

Clearskin (Avon) + iti uzi fata (dimineata si seara) si dai cu bicarbonat de sodiu. Lasi pana se usca, apoi il razi si te speli cu sapun. Cosurile se usca, apoi incep sa apara tot mai putine. Bafta.

| Nicole_8267 a răspuns:

Una din solutii este sa te dai pe cosuri cu verde de briliant sau apa ogigenata care le usuca...dar eu am metoda mea...eu ma hranesc cu fructe si legume si fug in fiecare seara, venind acasa imi spal fata cu sapun cu granule si mi se iau punctele, si cosurile cu timpul dispar dieta e importanta (maninca cit mai multe fructe si legume)

| jesica_5218 explică:

Am incercat asta dar nu mergesad