| YrlizEU a întrebat:

Cum scap de cosuri si pistrui, va rog orice raspuns pe care îl primesc folositor primeste vot.Dau funda la cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pistruii
Mergi la farmacie si cere o crema speciala pentu depigmentare, te dai cu ea si in timp o sa se faca mai putini. Si incerca creme de castravete si masti de fata cu castreavete, ajuta la depigmentare.
Cosuri
Depinde cat de grave sunt. Daca este o acnee acolo cel mai bine mergi la dermatolog dar daca sunt pur si simplu cosuri uite aici rurina mea pentu fata care m-a ajutata sa scap de ele.
Dimineata ma demachiez cu un demachiant, eu il folosesc pe cel de la Yves Rocher dar tu il poti folosi pe care doresti. Apoi aplic apa termala si dupa ce s-a uscat foarte bine apa termala aplic crema Ivatherm Akne syt. Seara curat fata cu garnier pure 3 in 1 si aplic crema ultra activa Gerovital Plant stop acnee.

3 răspunsuri:
| CristianPreda a răspuns:

Buna! Exista niste creme speciale pentru a scapa de cosuri, insa de pistrui habar n-am ce sa zic... Cred ca trec de la sine.Ar fi bine sa te duci la farmacie si sa intrebi de creme pentru cosuri si, poate exista ceva si pentru pistrui.

| 34asdfg76543jh a răspuns:

De pistrui n-ai sigur cum sa scapi. Ei trec/ nu trec/ se imputineaza de la sine:d

| oanailysfm a răspuns:

De pistrui nu scapi. aia apar si dispar fara sa dai cu creme iar despre cosuri.: eu am o crema facuta natural : 2 linguri de miere si una de scortisoara, le amesteti pana devin crema, aplici pe fata si lasi 30 min, se indeparteaza prin spalare cu apa calduta. la mine a dat rezultate uimitoare. funda?