| tixytix a întrebat:

am 15 ani.1.75 inaltime si 60 de kilograme…acum 2 ani..am avut 72 de kilograme..am slabit 15 kilograme intr-o perioada foarte scurta de timp. aproximativ 20 de zile….dupa aceea am inceput sa ma ingras treptat cate un kilogram. apoi sa il dau jos..si tot asa greutatea mea se schimba destul de des…eu consider ca singurul loc unde am nevoie sa slabesc sunt soldurile..am abdomenul plat.iar de piciaore sunt foarte multumita.
de mancat nu mananc mult…dar in mesele mele se incadraza totae cele necesare…
sport fac ..chiar destul de mult.dar nu pot sa mai dau jos din kilograme…
ma puteti ajuta cu un sfat?
multumesc
dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xDr0gs a răspuns:

Buna.Ce ai facut ca sa slabesti asa mult intr-o durata asa scurta de timp?

| tixytix explică (pentru xDr0gs):

Pai.a fost plecata intr-o tabara ..si acolo am practicat foarte mult sport..ma refer la ircat pe munte alergat.
nu pot spune ca imi placea foarte mult mancarea..si in majoritatea timpului mancam fructe..numai fructe. apoi incet incet am inceput cu lactate.iar la sfarsit am adaugat carne.
dar repet. facem foarte mult sport..alergam foarte mult
dar nu as numii regimul meu ceva foarte sanatos..adica este putin cam greu de tinut..mai ales in faza initiala.in faza cu fructele.
si acum as mai dorii sa dau cateva kilograme jos.dar nu prea se mai poate.
sper ca ti-am fost de ajutor.

| xDr0gs a răspuns (pentru tixytix):

Multumesc foarte mult!

| argebit a răspuns:

Intra si citeste putin pe www.SlabescUsor.ro pentru solutii reale, cu rezultate sanatoase si sustinute