| Adrian_Paraschiv_1993 a întrebat:

am 2 zile de cand nu am mai dormit ce sa fac aseara am primit o veste ca cineva a murit si m-am speriat am avut cred ca un atac de panica si de atunci imi bate si inima ciudat oare imi bate si ca nu am mai dormit? oare o fi o anxietate cv de curand am iesit si din spital cu o infectie in sange de la alimente, si am avut si in spital cateva atacuri de panica cand vedeam siringile dar le mai stapaneam ce imi recomandati sa scap de starea asta, Oboseala,ameteala, bataile inimi ciudat, atacuri de panica,Spasme musculare mi se bat muschi peste tot picior,ochi, piept, spate, peste tot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adrian_Paraschiv_1993 explică:

Am uitat sa specific ca am niste pete albe pe unchi cineva mi-a zis ca am lipsa de calciu am loat calciu dar tot nu mi-au trecut si a zis ca si spasmele musculare tot din cauza asta.