| luluu70 a întrebat:

am 7 zile de cand mam operat de amigdalite si polipi, si ma doare foarte rau gatul, am tot luat si algolcamin si nurofen pentru ca acestea mi le-a dat doctora, dar nu mai suport, am si o chestie alba in interiorul gatului care am inteles ca trebuie sa apara dar nu stiu cand si cum o sa dispara, daca v-ati operat si voi spuneti-mi macar in cat timp sa o treaca durerea asta ingrozitoare de gat. multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Stiam un vechi elev care a facut o cariera in viata lui esuata... nu conteaza asta dar fuma chiar daca trebuia sa se opereze iar dupa operatie medicul i-a recomandat sa-si puna o esarfa cu gheata cateva zile vreo 4 sau 5 si i-a trecut. Problema la tine e ca se apropie toamna si poti raci dar 2 zile n-ar strica sa faci procedura care am zis-o inainte.