| Emirus a întrebat:

Am avut dureri in piept acum o luna zilnice, m-au lăsat dar acum am iar și ma doare tare in mijlocul pieptului și uneori urca in zona gâtului, o data mi-a urcat chiar in măsea, spuneți-mi ce sa fac pentru ca sunt foarte îngrijorat și părinților nu le spun pentru ca le-am spus când ma durea zilnic și nu m-au crezut! Va rog sunt foarte îngrijorat, am 13 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medicul de familie si te consulta acesta.
la nevoie te va trimite la raze, sau la un medic specialist.