| JutAsk a întrebat:

Buna TPU.

Am avut un mic accident cand imi incercat sa tai cateva fire de par de la nivelul scrotului. Din greseala, am taiat o mica bucata de piele, dintre testicule si penis, pe acel mic fir de piele care se tine de la glanda pana pe testicule. Sangerarea nu a fost mare, am dat cu niste apa, si acum mai sangerez foarte foarte putin. Oare e ceva grav sau sa ma comport ca orice taietura. (Din cate vad, e doar pielea, nimic mai mult)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cjxhhffhh a răspuns:

Este ca orice taietura, mi s-a intamplatbsi mie!

| Stefan_Emanuel_Popescu_1996 a răspuns:

Mai bine contactezi un medic daca nu ti-e rusine ca nu prea cred ca doctorii stau pe TPU.