| Cristi_6252 a întrebat:

M-a intrebat un coleg ce se intampla daca ai venele umflate pe dosul palmei dar eu nu am stiut ce sa sa ii zic.
Stie cineva ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Cristi_6252 explică:

De la ce ii se ved umflate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca asa era si inainte

| AngellSthefan a răspuns:

Nu este bine de loc... Trebuie sa mearga la doctor poate pati ceva grav

| Ralucutza_8744 a răspuns:

Oooo... Daca venele sunt umflate, riscul de a se sparge sunt de 60% din 100. Si nu e bine asta... sad