| Anamaria1234567 a întrebat:

Sper ca imi raspunda cineva la intrebaresad. Am 1, 67 si 48 de kg. Vreau sa ma ingras cu orice pret.sad. Mentionez ca am 17 ani. Acum de curand am inceput sa am 3 mese principale, si sa iau doua pastilutze de Calcium Magnezium-Zinc de la Walmark. Crede'ti ca ma pot ingrasa asa? Va rog frumos sa-mi raspunde'ti. Va multumesckiss

Răspuns Câştigător
| xCapsunica a răspuns:

Eu cred ca arati destul de bine! Multe fete ar fi invidioase!
Insa daca vrei sa te ingrasi:
-mergi la sala ( sala nu este doar pentru slabit este si pentru dezvoltarea musculaturii, poti face picioare mai groase si mai ferme etc.)
- incearca sa mananci alimente care sa te ingrase, dar sa fie sanatoase. Cum ar fi :alunele, bananele, nucile, legumele!
- sa mananci grasimi si dulciuri NU este o solutie deoarece vei pune numai grasime pe tine!
-consulta un specialist!
succes!

2 răspunsuri:
| Anamaria1234567 explică:

Aveti dreptate. Sunt multe persoane care imi spun ca arat foarte bine. Dar daca eu nu ma simt bine asa? Totul depinde de cum ma consider eu. nu cum ma vad altii. Si eu cred ca ar trebui sa ma ingras. Multumesc frumos pentru sfaturikiss

| Alinaisv a răspuns:

Pai, sincer, imi doresc sa fiu in locul tau day dreaming sa trebuiasca sa ma ingras... insa eu am 13 ani si am 53 kg laughing nu prea e cazul. Pai, nu e greu sa te ingrasi... o pizza, o prajitura =p~ Ce poftesti! ^^