| ionutzu94 a întrebat:

am dansat de 3 zile dnb si am observat ca a inceput sa ma doara glezna, dupa am facut o pauza de 3 zile mi-am revenit dar cand am inceput, iar m-a luat cu dureri nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Missperfect a răspuns:

Sallut! eu zic sa nu mai dansezi pentru. catva timp eu stiu vreo saptamana daca nu merge numai dansa pentru.doua si tot asa daca tot nu merge du-te la doctor! eu cred ca ti-ai sclintit piciorul! sper ca te-am ajutat