| Toxicℓσνє a întrebat:

happy...Am fost intr-o drumetie, si am dormit cu cortul.M-au cam muscat tantarii.sad..Stiti cumva cum ar putea sa-mi treaca semnele de la muscaturile de tantaribig grin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| R3fleX98 a răspuns:

Citeste aici mai mult despre aceste muscaturi :
http://adf.ly/BRe0b

2 răspunsuri:
| MyWorld a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa-ti ramane semne de la muscaturile de tantari sau de la orice alte insecte. Poti sa folosesti Fluocinolon N (unguent) de la farmacie daca nu iti trec bubitele dupa o saptamana...

| Toxicℓσνє explică (pentru MyWorld):

Eu vroiam sa-mi treaca chiar maine..Multumesc happy