| florina15 a întrebat:

am dormit sambata noaptea cu cortul si m-au muscat tantarii, iar ieri si azi ma mamananca de numai pot, incerc sa nu ma mai scarpin dar sunt atat de multe muscaturi ca ma innebunesc. Ce sa fac sa nu ma mai manance si sa se vindece mai repede?

1 răspuns:
| Roxana6277 a răspuns:

Exista la farmacii solutii speciale.Mai poti folosii si comprese reci pe muscatura de tantar, gel cu aloe vera/ fenistil. Stiu ca pare ciudat dar poti folosi solutie de dupa plaja.Am incercat si merge.