| HubbaBubbaGirl a întrebat:

TPU!
Am fost pe strand si umbland desculta, am calcat cu calcaiul pe o pietricica sau ceva mic. Chiar atunci nu aveam nimic, dar acum ma doare calcaiul intr-un punct ca si cand as avea o vanataie, dar nu se vede nimic. Ce pot face ca sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Da-te cu o alifie si pune gheata. happy Nu e nimic grav, trece.

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Stai liniştită. Nu este nimic grav. Dă cât mai des cu Spirt iar într-o săptămână îţi va trece.

Pa-pa.

| Felys a răspuns:

Poti sa iti dai cu o alifie antiiflamatoare, diclofenac gel de exemplu

| LittleHobbitLover a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat. Lasă că trece, nu îți fă griji!
Numai bine!

| KllS a răspuns:

Nu e nimic grav..iti va trece stai linistita... funda pls