| Maria_3271 a întrebat:

Ce se poate intampla daca ai calcat desculta pe un cui ruginit?

Răspuns Câştigător
| diidii a răspuns:

Ti se poate infecta locul sau ceva si mai rau :-s mai bine ti-ai consulta parintii ca sa iti dea mai multe sfaturi. funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| ganeaa a răspuns:

Buna trebuie sa te duci la dr sa iti faca un tetanus o injectie sa nu ti se infecteze sa patesti mai rau

| bogdan8907 a răspuns:

Te infectezi si iti coace locul unde ai calcvat+ca daca se infecteaza fff rau poti sa ajungi chiar la operatie

| ShadowAngel a răspuns:

Daca te vei intepa sau taia locul se va infecta dar poti sa scapi de infectie ducandu-te la doctor...Iti va da el ceva!