| adibl a întrebat:

Buna TPU am fumat cam 14 tigari intro luna nu sunt fumator da na ma mai prosteam si eu uneori nici nu fumam am fost si la analize de plamani si nu s-a vazut nimic si de 2 zile nu mai trag deloc si peste 2 zile ma duc sa fac analize de sange si la urina se vede ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da se vor vedea rezultatele ca ai consumat tutun.

| adibl explică (pentru mgtow):

Da uneori nu fumam deloc si o saptamana si cred ca nici 14 vreo 10 unele nici nu le trageam in piept!

| Borsko a răspuns (pentru adibl):

De ce incerci asa de tare sa ne demonstrezi noua asta?