| Anonima6754 a întrebat:

am mancat ciorba de perișoare și după ce am mancat am simțit ca ma înțeapă ceva pe partea stânga a gâtului, am încercat sa beau lichide și tot avea senzația aia (precizez ca acum câteva zile am băut rece) acum mi-a mai trecut, tot am senzația ca mi se duce in stomac, dar cred ca ma și gândesc prea mult! Când îmi trece când îmi vine! Ce ziceți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Cred ca una dintre perisoare a avut ceva care ti-a produs zgarieturi/iritatii
trece... dar e neplacut

1 răspuns:
| acerr a răspuns:

Ai gat iritat, bea un ceai de musetel, sau fa o gargara cu apa sarata