| andreea678585 a întrebat:

TPU,am nevoie de ajutor!
Sunt in clasa a VII-a si incurand dau simularile si trebuie sa tocesc mult ca iau medii mari ca sa pot intra la liceu la profilul dorit de mine.
Cum ziceam am simulari, teste, examene.
As vrea sa stiu sunt cumva pastile ce ma pot ajuta cu memoria? Adica sa citesc si sa lucrez cateva exercitii si notite si totusi sa tin minte mai multe decat de obicei? Memo-plus, lecitina? thinking Isi face efectul? Cam cat ar costa acestea? Care e mai bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alisa2207 a răspuns:

Si eu sunt in clasa a VIII-a si am luat Acutil.Sunt in jur de 40-50 lei, dar sunt extraordinar de bune.