| SweetAngel a întrebat:

Ce vitamine sau pastile (mai mult vitamine)ajuta memoria si capacitatea de concentrare (la examen). E buna lecitina sau memo plus? sau? Astept raspunsuri thnx

6 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Lecitina e cea mai buna. un program cu o ora fixa de culcare, alte vitamine, legume proaspete, pot face minuni.

| Oxanna a răspuns:

Incearca ceva, orice cu ginkgo biloba, memo plus din cate stiu isi fac efectul din timp, deci daca examenul este prin septembrie, s-ar putea sa functioneze, ar mai fi si vitamina B7(cantitati de administrare : copii - intre 250 si 450 de mg si adulti - intre 500 si 900 de mg.), pe care o gasesti in farmaciihappy spaer ca te-am ajutat:* funitzabatting eyelashes?

| Bab a răspuns:

Memo plus pe moment e buna
lecitina e timp indelungat mai buna e lecitina

| grimcris a răspuns:

Lecitina este cea mai cunoscuta pentru memorie. Memo plus e pe locul doi. Sunt bune amandoua

| MotorheadEngland a răspuns:

Poti sa folosesti Lecitina E, dar efecte tonice asupra activitatii cerebrare are si Omega 3. Poti sa arunci o privire aici: www.premiumvitae.com